| lalalalallll a întrebat:

Ce creează dependență?

Răspuns Câştigător
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, interesanta intrebare...desi raspunsul difera de la o persoana la alta... Tind sa cred ca nu te-ai referit la ( nicotina, alcool sau droguri) ci la chestii personale de care ne consideram mai mult sau mai putin dependenti. Eu cred ca imbratisarile si muzica creaza dependenta (:. O zi cat mai buna, Iulia.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iti placa ceva gen internet, fumat sau alcool si nu poti rezista fara acel viciu nici-o zi minim.

Apache
| Apache a răspuns:

Interentul ...sincer provoaca

| Tweetymrrr a răspuns:

Lenea.tongue

| BRG a răspuns:

Fumatul alcolul, și mîncarea in exces

| Daniella a răspuns:

Droguri,alcool,tigarile,iubirea.poate si un anumit fel de mancare.Sunt multe lucruri pe aceasta lume care creeaza dependenta.

| MeGustaaaaa a răspuns:

TPU,fumatul,alcolul,jocurile,chipsurile,sucurile,non-lenea...laughing

| lalalalallll explică:

Mie TPU mi-a provocat dependențăhee hee

| ilie98 a răspuns:

Fumatu; drogurile; alcolul; pc;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice nu folosesti/faci cu masura creeaza dependenta.