| cucaracia a întrebat:

Criza duce omul la disperare...
http://img96.imageshack.us/img96/9140/disperare.png

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu cred ca prostia e devina, nu criza...

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Tu cine rahat mai esti ma "om fara tricou in avatar"?

| Dash a răspuns:

Si astfel iti poti da seama de faptul ca... nu arata ca-n poza!

| giuly a răspuns:

Don't judge him, tocmai a descoperit butonul 'print screen'

| NOBODY a răspuns:

Prostia loveste pana in adancul C8rului

| Criiiiiiiis a răspuns:

Dispera tipa. sa nu fac spume roz cu negru pe la gura!

| cucaracia explică:

Faza cu criza era un mod ironic de a o spune si ba giuly dc te bagi in seama ca musca in curu calului. nu sti ce cunostinte am eu asa ca nu ai ce sa ma judeci! @IloveKazimirAndLisa.iti recomand un oftalmolog, numai ca nu cred ca are aparatura atat de buna incat sa iti calculeze ce dioptrie ai; eu port tricou kiorule! @Johnny45... poti pune imagini pe net pe siteul pe care am pus si eu http://imageshack.us/ dai "Browse" si selectezi imaginea din computerul tau apoi dai "UPLOAD NOW"...

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Cum faci sa pui imagini pe net?

| caractere a răspuns:

Asta nu-i de la criza, e de la NF.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gandita adanc.