| simpleMAN18 a întrebat:

Imi spuneti si mie perusul din imagine este femela sau baiat,eu cred ca este femela, la mascului ciocul este albastru

Uitati linkul:http://img96.imageshack.us/img96/7947/gedc6483.jpg

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

E femela dar probabil e mai batranica deoarece in general femelele au nasul daca imi permiti sa ii zic asa roz-mov deschis ea probabil il avea roz deschis dar acum nu se mai vede.In orice caz ar fi dragut sa ii iei un partener.

| simpleMAN18 explică (pentru LaughOutLoud):

Are,am 3 happy, dintre care 2 sunt este masculi si ea happy

| LaughOutLoud a răspuns (pentru simpleMAN18):

Superhappy..sa iti traiascabig grin

5 răspunsuri:
| LiviuuuXD a răspuns:

Are narile bej, deci este femela. Daca le avea maronii era femela batrana. Dar se pare ca e nitel cam tanara. Perusica mea e mai batrana thinking

| MrAnonymus a răspuns:

Si eu zic ca e femela...

| 00MaDa00 a răspuns:

Este femela daca era mascul sigur avea nasul albastru