| ioio232 a întrebat:

Am prins o molie mai mare
exact ca asta
http://img96.imageshack.us/img96/66/molie.jpg
am vrut sa o adaug la o colectie si sa o omor cu un ac
nu a murit si si-a dat polenu ala jos l-am inhalat si acum parca ma simt ciudat
pana la urma am omorato dupa 200 de ace si spray de muste :))
am chinuito sa nu am vrut sa o distrug de tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Probabil de la insecticidul pe care tu nu l-ai folosit tinand cont de recomandarile de utilizare. Daca apare senzatie de sufocare, mergi la urgente.
Insectele se introduc in congelator sau in alcool pentru a fi omorate--- vezi aici : http://www.cumsaorice.ro/......ectar.html

| AL3xooTzO a răspuns:

Eu stiu du-te la un doctor trebuia sa o omori