| Madalina_2286 a întrebat:

Cu care utilizator ti'ai dori sa te intalnesti in viata reala, de ce si unde?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Cu nici unul.Pentru toate celelalte, exista MasterCard.

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Cu Mufla! Undeva prin Italia, Grecia sau Spania, sa radem si noi putin.ce altceva?

| JustMeBăi a răspuns:

Eh, cu Iustinel, vrem sa'i vizitam pe aia de la wresling, sa le spun ca au ultima performanta de sac de box.

| Vizitiul a răspuns:

Eu m-as intalni cu toti, dar niciunul nu s-ar intalni cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Leocerba a răspuns:

Am un expertzoolog in lista de prieteni,acum il cheama Topaila(cred).Mi-as dori sa ma vad cu el la gradina zoo, desigur, sa-l pipai ca sa urlu "ESTE". Pune cele mai de neconceput intrebari dar ce sa fac, e in lista mea de prieteni happy
Si ar mai fi...

Răspuns utilizator avertizat
| RiRihXd a răspuns:

Cu Mufla, la o cafenea din Paris, sa facem misto de parizieni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ilovekazimir.stie el de ce. unde vrea el; pe tatami.in ring,la tabla de sah,la poligonul de tir,la biserica,la munca campului,la pescuit,la ora de gramatica sau de limba romana,in otelarie, in bucatarie, oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu Promotie