| doinitsaandronic a întrebat:

as dori niste jocuri legate de viata reala, adica sa fie ca o viata reala, Cred ca ma-ti inteles.
fUNDA

18 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, ar fi Sims si IMVU.

| Carmen100 a răspuns:

Sall! The Sims, GTA, IMVU.

| Carmen100 a răspuns:

Aaaa..si Webkinzwinking

| MishaIsMyHero a răspuns:

Buna!
Cel mai bun joc, dupa parerea mea, este Sims.Te creezi, te casatoresti si iti faci o familie.Trebuie descarcat.

| doinitsaandronic explică (pentru MishaIsMyHero):

Poti sa-mi dai linkul, sau macar spune-mi care e mai bun.
Mrs

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru doinitsaandronic):

Cele mai bune mi se par:Sims pets(cu animale), Sims supernatural si ca sa le descarci, mai intai trebuie sa descarci Sims 3.

| MishaIsMyHero a răspuns:

Toate jocurile sims poti sa le descarci de pe depositfiles.

| xxGhost99xx a răspuns:

Sims
GTA
Call of Duty
Medal of Honor
Battlefield

| alexro93 a răspuns:

Te-am inteles pana la faza cu"ma-ti inteles" viata reala e la ora de limba si literatura romana...

| onlyme2851 a răspuns (pentru alexro93):

Asta e gen: "M-ai sti ba cand chiuleam de la romana sh astia statea sa invete ca prosti?"

| BriosicaaaDark a răspuns:

SIMS 1,2, 3 ETC.
SECOND LIFE
OURWORLD
SMALLWORLDS
GAIA
Si stiu un site in care poti cauta site-uri similare unui site : www.similarsitesearch.com
Funda?

| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Lady popular

| baltza92 a răspuns:

Sau asta http://www.virtconomics.com/recruit/obqxrhv8v6zmftbzlbpe e vorba de afaceri si in plus daca te descurci bine (te voi ajuta si eu cu cate ponturi si smecherii ) vei putea si scoate bani reali...merita incercat ...pt mai multe detalii bogdan.baltatescu@yahoo.com

| baltza92 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/obqxrhv8v6zmftbzlbpe...daca ai nevoie de ajutor bogdan.baltatescu@yahoo.com ...in joc e vorba de afaceri si poti scoate si bani reali daca te ti de joc

| BeckySiOvidiu a răspuns:

Cel mai popular cred ca e IMVU http://www.imvu.com/? fd aici poti sa iti creezi avatar si sa te integistrezi

si eu joc si e super poti sa iti iei haine sau sa vorbesti cu diferite persoanesi poti sa ai iubit/sot

ti-l recomand!

| Pandaaaaaaaaa a răspuns:

Simsul trebuie să îl cumperi...

| abythevlogs a răspuns:

El se refera la un joc cu grafica mai smechera si care iti vine foame, sete, somn ca o viata reala