| anonim_4396 a întrebat:

Ti-ai dori sa intalnesti o fata usuratica? Sau ti-ai dori sa intalnesti o fata cuminte

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

O fata usuratica gasesti fara prea mari eforturi, te satisface fizic dar nu si emotional, pe cand o fata cuminte... te lupti sa o cuceresti, te gandesti cu inima batand cat de mult iti doresti sa o saruti, sa o tii in brate, sa o protejezihappy, te simti implinit alaturi de eahappy

9 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Prefer una cu minte(inteligenta).

Anna
| Anna a răspuns:

Mi-a placut raspunsul lui bebahappy Baietii neseriosi nu vor fete cuminti pentru ca nu au standarde si nu sunt capabili sa aiba o relatie serioasa.

Anna
| Anna a răspuns:

Mi-a placut raspunsul lui bebahappy Baietii neseriosi nu vor fete cuminti pentru ca nu au standarde si nu sunt capabili sa aiba o relatie serioasa.

| MihaiA a răspuns:

Pentru o aventura - usuratica.
Pentru relatie - cuminte happy

| cristi a răspuns:

O fata cuminte fara indoialawinking

| silvio a răspuns:

Pai depinde pentru ce... laughing

cami
| cami a răspuns:

Buna intrebarewinking
normal ca un baiat ca sa-si satisfaca dorintele fizice alege o fata usuratica dar intr-un final tot la cea cuminte se va intoarcehappy
dc?! fiindca nici lui la randul sau nu-si va dori sa aiba o relatie serioasa cu o fata pe care inainte au avut-o toti/aproape prietenii lui...asa ca daca u esti o fata cuminte, stai linistita daca acum baietii le prefera p celelalte mai tarziu te vor prefera p tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident o fata cuminte. Cand merg cu ea pe strada nu vreau sa ne salute toti baietii din oras. Sau tu vrei?
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi as dori sa gasesc o fata cuminte