| Muffins a întrebat:

Cu cateva zile in urma eram cu colegii si depanam amintiri in legatura cu desenele la care ne uitam cand eram mici...care erau preferatele voastre?happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tom si Jerrylove struck
Si acum South Parklaughing

| marrr a răspuns:

Mica sirena, lumea lui bobby, viata cu louiesmug, copiii de la 402, printesa sissylaughing

| Marii a răspuns:

Mickey Mouse - ma uitam la desenele astea non-stop, daca nu ma luau ai mei de langa televizor, eu nici ca miscam.laughing Mai tarziu am dat de Tom si Jerry, si la fel, stateam lipita de tv, si ce ma mai enervam cand se lovea Tom (nu-l suportam pe Jerry). laughing

| madalicious a răspuns:

Tom si Jerrylove struck si Popeye marinarullaughing

Desenele actuale la care ma uit sunt south parca.

| ZuuZaaA a răspuns:

Salut
In primul rand Tom si Jerrylaughing. Imi aduc aminte ca abia asteptam sa inceapa desenele asta.
Peter Pen.Imi placea mult si acest desen.

| ZuuZaaA a răspuns:

@onutzu
Dalaughing. sa stii. South Parklaughing

| MadNNNeS a răspuns:

Ale mele erau:Viata cu louie

Piratul Jack cel teribil

Mai era unul parca Tic se numea

Lumea lui BobbY

Dosarele secrete ale cainilor nu stiu cum...

Ce vremuri crying

| jane_5414 a răspuns:

Viata lui Louie;
Printesa Sisi;
Piratul Jack cel Teribil;
Motanul Eek;
Spiderman;
Diabolik;
Dosarele Secrete ale Câinilor Detectivi;
Câine Rău;
Dennis pericol public;
Cei Patru Fantastici;
Peter Pan şi piraţii;
Mica sirenă;
Lumea lui Bobby;
Familia de ce, etc.Au fost desenele mele preferate si nu sunt singurele.Nu se mai fac desene ca pe vremuri!

| saby0009 a răspuns:

laughing Viata cu Louie... etc... Toate alea care se difuzau pe FoxKidslaughing

| adda_3980 a răspuns:

Copii de la 402
:X