| kayla a întrebat:

Va mai amintiti desenele de cand erati mici? care erau preferatele voastre?

Răspuns Câştigător
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Doamne cand imi amintesc de ele im vine sa plang... desenele mele preferate erau:viata cu louie, copiii de la 402, misterele din providence(minimax), zambetul lui sharon, anne din green gables, inspector gadget, viata lui bobby(parca asa se nnumea...), wunschpunsch, ce-i cu andy? ce mai, imi plac toate desenele de pe vremuri, pacat ca nu mai sunt

46 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi aduc aminte de foarte multe. Viata cu Louie, Tom & Jerry, Popeye marinarul, Sailor Moon, Copiii de la 402, Braceface, Scooby Doo, Povestiri din cripta, The Jetsons, Familia Flinstones, Yu-Gi-OH, Dragonball Z, Capitanul Tsubasa, Ynuyasha, etc.

| cornel a răspuns:

Songoku

| yumeee a răspuns:

Viata cu Louieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Alea desene, nu porcariile de acum de pe la tv.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Tom si jerry erau pe minimax arthur si zambetul lui sharon ala cu regele tutankamon erau foarte multe desene frumoase dar acum pacata ca copii de 7-8 ani numai la h2o se gandesc happy

| Petronela a răspuns:

Tom si jerry, spioanele, witch, zambetul lui sharon, familia flinstone si curaj, caine prost

| Diva a răspuns:

Viata cu Louie, copii de la 402, zambetul lui sharon, printesa sissi, spioanele... ce vremuri apuse

| ForbiddenLove a răspuns:

Viata cu louie, tom si jerry, copii de la 402, ce-i cu andy? cel mai mult mi-o placut viata cu louie.pacat ca nu mai da la tv desenele astea.

| Mary Marry a răspuns:

O multe. big grin
Printesa Sissi, Viata cu Louie, Zambetul lui Sharon, Peter Pan, Familia Trasnita(aia cu vecinul Mares) laughing, Laboratorul lui Dexter, Johny Bravo, Familia Flenston, Tom and Jerry, Gemenii Cramp, Ce-i cu Andy?, a si mai erau unele alea cu catelul acela roz care avea casa in camp si avea la casa o moara iar el statea cu o femeia mai grasuta si cu un om slab cu cascheta pe cap. iar catelul era roz si avea pete negre pe spate.

| gabitza_6878 a răspuns:

Era unu'...cred ca wunchpunch ( sau ceva de genu' )
ce-i cu andy
autobuzul magic laughing)
zambetul lui sharon
ozy si drix
povestitorul anderson
miss spider
mucha lucha laughing)
mai erau si aia ecologisti...am uitat cum ii chema. familia. branza laughing nu mai stiu
day dreaming
erau tari desenele de atunci...acum sunt panarame ( bakugan e cel mai handi )

| gabitza_6878 a răspuns:

Am uitat de robo gandecelul

| Kidd a răspuns:

Viata cu Louiee :X The Best! Copiii de la 402 love struck Cele de pe foxKids love struck Pacat ca nu mai este :-

| Kidd a răspuns:

Aaa si eraau acele desene cu familia de porci! crying
:X

| pauladrian a răspuns:

Tom & Jerry, Jim Button, Dexter si multe altele.

| dadaaaaa a răspuns:

Viata cu Louye love struck (Sper ca asa se scrie big grin )

| anss23 a răspuns:

laughing imi amintesc si acum de curaj, cainele prost sau ceva de genulaughing de tom si jerryrolling on the floorsi era pe cartoon network un desen animat cu doi frati unul mai albastru celalalt cu ochelari.laughingaaa...si sa nu uitam de copii de la 402.laughinglaughing

| Cherisheverything a răspuns:

Viata cu Louie, Zambetul lui Sharon, Ce-i cu Andy love struck Mi-e dor.

| Yollanda;x a răspuns:

Cele mai faine erau: Curaj, catelul cel fricos, Fetitele Powerpuff, Copii de la 402, Spioanele, Johnny Bravo, Colegul meu de clasa e o maimuta, Familia Flenston, Viata cu Louie s. a

| Yollanda;x a răspuns:

Laboratorul lui Dexter, Ce-i cu Andy?

| vlad93fcv a răspuns:

Viala cu louie (anderson ia-ti familia si faceti o tura rolling on the floor) ), Peter Pan, Wunchpunch, MonsterFarm, Strumfii, Fam Flinstone!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai ala arthur...

| T30D0RA a răspuns:

Ma uitam pe Minimax la: Rolie, Polie, Olie; zambetul lui Sharon; Sandokan; desenele mute; cu cainele care se invartea in jurul cozii (nu mai stiu cum se cheama) si muuulte, multe alte desene de pe Minimax. Inca mi-e dor de ele! sad

| Elle2117 a răspuns:

Viata cu louie :X desenele mele favorite. nu ratam nici un episod

| adutza12 a răspuns:

Ciocanitoarea woody, loony tunes, familia flinston, tom & jerry, acestea erau preferatele mele.

| Etelca a răspuns:

Copii de la 402, tom si jerry, zambetul lui sharon, arthur, familia tofu, familia flinstone, dexter si multe altele, nu cum sunt acum cu sirene si dragoste, porcarii de desene care dau aceleasi episoade in fiecare zi!

| candycarrie a răspuns:

Viata cu Louie, Fetitele powerpuff, Laboratorul lui Dexter, Copiii de la 402:X

| Robert_2672 a răspuns:

Multe big grin
tom & jerry
misterele din providence parca asa erau laughing
familia flinstone parca laughing
sandokan :X
Ynuyasha :X mama cat imi placea
Scooby doo :X
laboratorul lui dexter big grinlaughing
curaj, caine fricos parca asa eralaughing)
fratii grim :X asta il adoram :X:X:X
multe desene de pe cartoon network si foks kids :X
johny bravo:X
fetitele powerpuff laughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Pinkyyy;x a răspuns:

Desenele dupa foks kidslove struck
peter pan, viata cu louye. ce timpuri frumoase

| theangelz a răspuns:

Preferatul meu era ``Familia Flenston`` aia din epoca de piatra, cu Barni, ce frumoase erau nu ca ak... porcarii.