| mara67 a întrebat:

Care erau desenele copilariei voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Au fost o gramada de desene animate faine insa acum sunt multe prosti cu batai si nu au nimic educativ pentru copii. Acum numai pe boomerang mai sunt desene asa mai vechi dar nu toata lumea are canalul asta. Uite cateva dinte desenele mele preferate tom si jerry, famila flinstone, fetitele powerpuff, mickey mouse, baby looney tunes, w.i.t.c.h, familia toffu, dexter, 402, ed ed si edy, viata cu louie, scooby-doo, Ce-i cu Andy, Spioanele, bibi blocksberg, zambetul lui sharon si altele...

18 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Copiii de la 4O2 big grin
Spioanele tongue
Witchwinking
Galactik Football
Regele Shaman
Power Rangres
Ce-i cu Andy?
Cam astea-mi amintesc tongue

| BroascaCuElice a răspuns:

Tom si jerry, scooby doo, ce-i cu andy, copii de la 402, familia adams, Mickey mouse

| BlackFuneral a răspuns:

Curaj Caine Fricos si Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy.
Acum sunt Phineas si Ferb si cam atat.big grin

| Casa a răspuns:

Tom si Jerry, Naruto, Naruto shippuuden, Looney Tunes. Si cam atat.Tie ce iti placeau, si bafta

| mara67 explică (pentru Casa):

Imi placeau cam toate, cele vechi de pe cartoon network si jetix
cele de acum sunt varza..adica nu mai prind pe oricine

| iuliaiuli18 a răspuns:

Zambetul lui Sharon, Ce-i cu Andy, Familia Toffu, Bugs Bunny, Viata cu Louie.

| dameit9 a răspuns:

Scooby dobby doo, tom si jerry, si inca ceva dar an uitat thinking

| AtateaConditii a răspuns:

Tineri titanici, mica sirena, dexter, Spider-man:X, cei 4 fantastici.

| JustMusic a răspuns:

Tom si Jerry, Bugs Bunny, Ciocanitoarea Woody, Cip si Dave( nu imi amintesc exact cum se chemau), Scoby Doo, Pokemon si Curaj.

| Bєshka a răspuns:

Viata cu Louie
Ce-i cu Andy?
Spioanele
Familia Flinstone
Tom si Jerry
Sissi
Sonic X
Galactik Football
Familia Tofu
Copiii de la 402
Dennis pericol public
Familia Adams
Regele shaman
Power Rangres
Pucca
Tutenstein
W.I.T.C.H

Cam atat imi mai amintesc care erau preferatele mele.

| KiduIcs a răspuns:

Curaj caine fricos, Dexter love struck

| Brainyyuck a răspuns:

Viata cu louie happy

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Scooby-Dobby-Doooolaughing)) si southpark

| dizzycrezyboy a răspuns:

Tom si jerry happy family guy happy

| OmulVerii a răspuns:

Viata cu Louie(asa se scrie?) rolling on the floor)