| soricori a întrebat:

In copilarie care erau desenele voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tom&Jerry, popeye, daffy duck, road runner, bugs bunny, the courage dog, dexter, etc.

13 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Îmi plăceau mult Tom & Jerry, Viața cu Louie, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy?, Diabolik și Zâmbetul lui Sharon.
Dar preferatele tale care erau?

| Minnie a răspuns:

Familia Flinstone- de la bulgari

| cal3star a răspuns:

Viata cu Louie, Dragon Ball, Dexter, Scooby Doo, Tom&Jerry,

| Cristianne a răspuns:

Hmmm...au fost multe.
gen ~curaj, câine fricos~, ăăh.era ceva cu bobby,nu mai știu cum se numește,Scooby Doo,Familia Addams,Billy și Mandy,Tom&Jerry,Tweety(desenele de genul, în general)și mai sunt, dar nu-mi vin.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sailor Moon,Pokemon,Digimon,Son Goku,Yuyu Hakuso, Hell Girl, Courage the cowardly dog

| arinali80 a răspuns:

Speedy Gonzalez cel mai rapid soricel din Mexic.

| robyiyo a răspuns:

Courage the cowerdly dog, Viata cu louie, Tom & Jerry, Dexter si Familia flinstone. Old time :

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Preferatele mele erau Bugs Bunny şi Timo ¤şi¤ Pumba.
Baftă!

| alexzender a răspuns:

Dragon ballz, ciocanitoarea woody timon si pumba, autobuzul magic

| watzzup a răspuns:

Uuh dexter,curaj,tom si jerry,billy si mandy,ed edd si edy,cei cu andy?,familia flinstone,lazlo, copii de la 402,, duck dogers,duel master, scoby doo, johni bravo etc.

| tybyshorr a răspuns:

Salut tuturor.depinde si de generatiile care vorbesc aici...Nu pomeneste nimeni de NU POGODI! sau Sandy bell? bafta voua!

| foreveralive a răspuns:

Tom & jerry, sharon spitz, curaj,caine fricos,andersen povestitorul,autobuzul magic, copii de la 402, denis pericol public,enigmele din providance, familia flinstone, tabara lui lazlo...etc.
erau mai multe dar nu-mi mai vin acum in minte :-)

| fraumara a răspuns (pentru foreveralive):

Mie mi-au placut filmele:familia flinstone,dexter, spioanele, copii de la 402, polly,ben tenisen,tom and jerry,drama totala,thomas, si toate filmele de la minimax, scooby doo