| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Cu ce inventie ai vrea sa schimbi lumea si sa devii putred de bogat? Cum s-ar numii inventia ta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detectorul de ipocriti. Ar fi un aparat foarte mic, mascat, folosit la purtator, capabil sa analizeze mesajele non verbale si paraverbale transmise de un individ si sa-mi comunice mie si celor care-l vor cumpara, ce fel de persoana este interlocutorul din fata mea. In plus le-ar testa cumva si adevaratul IQ, nu pe cel care pretind ca-l au. Daca stau sa ma gandesc nu stiu daca ma voi imbogati. laughing

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Prezervativorul.E un aparat cat un telefon, cu o mini palnie, in care scuipi, apesi "Prezervate it" si iese prezervativul.

| AnaBlackVampire a răspuns (pentru Bogdanux):

Pacat ca nu exista si nota "genial"

| Bogdanux a răspuns (pentru AnaBlackVampire):

Fa-o cu o carioca pe monitor big grin D:

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Inventia mea s-ar numi : "Anti Scoala"
Aceasta "inventie" arunca cu banane in profesori pana ii invineteste si cu bombe in scoala ca sa faca scoala BUM.
Si nu m-as face putred de bogata, dar macar as scapa de scoala.

| Insomnii a răspuns:

O inventie foarte utila (sau cel putin asa cred)...este creierul care mai nou la anumite persoanw lipseste sau il poseda dar fara nici un rost.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

InCRECAdibila