| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Cu totii stim ca romanul este un inventator desavarsit, dar ceea ce urmeaza este ...prea tare =)).

Vizionare placuta!

http://www.youtube.com/watch?v=HbiPSFBADFw&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

@ Adriana_sw33ty, iti dai seama ca nici unul nu se va lasa, si amandoi vor apasa acceleratia pana, ori cedeaza sudura si-o ia fiecare pe 2 roti pana la destinatie, ori se termina benzina si-o iau ambii pe 2 picioare pana la destinatie. Masina asta-i buna la parcarea cu spatele, se da soferul jos, si urca la volanul celalalt si parcheaza exemplar. laughing

11 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Nici nu-ti dai seama daca vine sau pleaca. laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Tare si teleolteanul care a avut ideea Wopel.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Tare si teleolteanul care a avut ideea Wopel.

| juniper a răspuns:

Super, nici nu sti daca vine sau pleaca. Super tare.

| adriana_sw33ty_angy explică:

@otonis da zi si tu acum... daca vrea barbatul sa plece si el la o bere cu baietii...si nevasta e la celalalt volan?! thinking big grin rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@otonis ai dreptate rolling on the floor... iar faza cu parcarea?! rolling on the floor sigur va parca exemplarlaughing. Mai rau va fi daca circula cu ea doi soferi, si ii opreste politia rolling on the floor...cine va fi vinovat pentru depasire de viteza? big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dar e chiar faina masina. Dar daca daca ar fi asamblata mai bine(ca asta sta sa se darame) ar fi o masina frumoasa si o idee geniala.Pacata ca mi'e rau pe masina ca altfel as fi condus si eu asa ceva laughing

| Orannginna a răspuns:

Vreau si eu, vreau si eu! laughing

E super tare, doar ca la un moment dat una din jumatati e cam luata pe sus laughing

| I'm just me a răspuns:

E prea tare masinarolling on the floor

| licurici_8787 a răspuns:

Prea tarerolling on the floor. dmne ce le mai trece prin cap rolling on the floor. vreau si eu masina asa:X. nu o face cadou' de mos nicolae?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vezi citi bani ia daca o vinde. O sa fie mai bogat decit Ford si mai popular Harry Poker rolling on the floor tongue