PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Culmea curajului: sa te intorci acasa la miezul noptii, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana, si sa o intrebi: "Inca mai faci curat, sau tocmai te pregateai sa decolezi?"

Culmea tupeului: sa te intorci acasa la miezul noptii, invaluit intr-un nor de parfum, cu urme de ruj pe git si pe gulerul camasii, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana, si sa-i spui: "Nu te enerva, tu urmezi."

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

A 2-a mă duce mai mult spre culmea nesimțirii.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Tot una e. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

A dracu nevastă că mereu se supară.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Crezi că ar mai avea curajul să vină acasa? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ah,nuuuuu oh go on nu-l bat.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nuuu.
Ar scăpa cu viață, totusi.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pentru început,l-aș pune să mă menajeze (casa ar fi mereu curată).L-aș trimite gol la muncă,i-aș rade părul și l-aș lăsa să doarmă în fașa ușii în timpul iernii.
Dacă e cuminte, sâmbăta și duminica l-aș lăsa la mă-sa. Evident, i-aș da să mănânce, însă pentru mâncarea aia va trebui să facă anumite lucruri.

A, și nu aș semna nici actele de divorț până nu ajunge președinte. (atunci poate fi liber)

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Intr-adevar...culmea curajului si al tupeului. Ce sa spui mai mult, nici un pic de diplomatie sau remuscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing rolling on the floor

| Aneurysm a răspuns:

Meh, ar fi toata lumea binevenita.

| YahooMail a răspuns:

Nicetongue