| BUBULINA a întrebat:

Stii care-i diferenta intre curaj si tupeu?
Curajul inseamna sa te intorci acasa la miezul noptii, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana si sa o intrebi:
- Inca mai faci curat, sau tocmai te pregateai sa decolezi?
Tupeul inseamna sa te intorci acasa la miezul noptii, invaluit intr-un nor de parfum, cu urme de ruj pe haine, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana, si sa-i spui:
- Nu te enerva, tu urmezi.rolling on the floorlaughing)

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

I:Care e diferenta dintre o buburuza si Dinamo?
R:Buburuza are mai multe puncte.laughing

I: Care-i diferenta dintre o halba si o blonda?
R:Halba-i buna plina iar blonda-i buna goala.laughing

I:Care e diferenta dintre o femeie si o musca?
R:Musca te sacaie doar vara! laughing

7 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

In 1800 Dracula manca fete virgine. In 2000 Dracula a murit de foame.rolling on the floor

| DMV a răspuns:

Asta da diferenta. Dar stii care e diferenta dintre o pruna?

| DMV a răspuns:

Intrebarea mea e bine formulata si relationata cu topicul.

| dyanna a răspuns:

@dmc... dintre o pruna si mai ce? raised eyebrows

| anuscha997 a răspuns:

BUna asta bunawinking

| Ellena a răspuns:

Chiar mi-a placutlaughinglaughinglaughing

| piticutz a răspuns:

Bula avea 2 anisori si a primit un set de ceai cadou.Mama lui plecase de acasa si tata se uita la TV...baiatul ii aduse tatalui o ceascuta cu ceai (care de fapt era apa) si tatal a bauto:
-Vai ce buna e Bula!
Tata era fericit ca Bula e destept si ii mai ceru unu si inca una si inca una...la care baietel tot ii dadau si tata a baut.
Vine mama acasa si tata fericit vru sa ii arate ce destept e bula si ii spuse:
-Mai adu o cana dinaia. buna cu ceai!
bula o aduce. tata o bea...mama se uita astepta sa o bea iar apoi zice:
-Stiai ca singurul loc unde ajunge bula sa ia apa la varsta asta e wc?