| Lullly a întrebat:

Cum a fost azi la scoala?(am pus la categoria trivia/amuzante ca sa dati raspunsuri haioasehappy )

Răspuns Câştigător
| LiaGore a răspuns:

Ca de obicei...Sa incepem cu inceputul...
7:42 In drum spre scoala ii vad pe David si pe Cookie...Mergem la sch...toate bune si frumoase pana cand incep orele
8:00 Geografie
Profa face crize ca nu am colorat campiile si lacurile pe harta mutalaughinglaughing
9:00Fizica
Imi fac ultimele 2 exercitii din tema la matebig grin...Ma vede profa si ma asculta... Iau 10happy #:-s
10:00Germana
Ma duc la prof si ma scuz ca nu am invatat poezia(cica am fost in cta pana seara)hee hee...pana la sfarsitul orei stau cuminte in banca meahappyaaa...am uitat ceva! M-a prins ca mestecam guma!laughinglaughinglaughing
11:00 Matematica
Am luat un 9happy
12:10 Tehnologie
La ora asta nu imi aduc aminte ce am facuthee heehee heeIn fine...ca de obicei am raslaughinglaughing
13:10 Dirigentie
Diriga ne-a amintit ca maine avem sedinta cu parintii(si profesorii si noi)... apoi am discutat despre uniforma.(cica e obligatorie)yawn
Si cam atatcall meu

18 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu m-am dus la prima ora (aveam engleza), am stat sa invat la tehnologie. oh go on
M-am dus la a-2-a (mate), a fost cum sunt toate orele la tabla. Predat sau "Xulescu, treci la tabla!"
A-3-a ora fiind franceza love struck, profa ne-a cam zapacit ca luni avem inspectie, sa stim, bla-bla, sa venim cu temele facute.
A-4-a ora biologie. Profa ne zapacea ca o sa dam test, ca ce ca ne intrec aia de la A oh go on ca vai... la care scriu eu pe caiet " Aualeu, nu mai tace?! " si colega-miu " Nu cred... " laughing
In pauza cica ma duc si eu dupa diriga whistling si ma duc frumos si alunec pe scari si am cazut in fund, in fata dirigai rolling on the floor si ea zice " Aualeu :-s, ce faci Cristina? " si eu "Aaa whistling Pic pe scari big grin " si ea " Hai ridica-te " si m-a luat in brate laughing
A-5-a ora romana. A fost ziua profei asa ca toti i-am cantat la multi ani, am luat-o in brate. laughing
Dupaia vine tehnologia (a-6-a ora :-s ) in toata pauza dai si invata ca dam test. La test nu am stiut la o intrebare, in rest le-am stiut struna. laughing

Cam atat, tu?

| Ingerash a răspuns:

A fost circ. A lipsit profu de mate si la ora noi am iesit pe hol si am inceput sa facem uni ca indienii, alti ca tarzan, nu a mai fost scoala a fost circ! Era sa scada nota la purtara la toata clasa ca nea auzit directorul si nea certat. upss

| Shuellen a răspuns:

M-a apucat profesoara de matematica de fundlaughing

Azi colegamiu s-o prefacut ca are in banca o foaie de pe care copiaza, o luat profesoara hartia pe care scria "ai vrea tu sa copiez... ia vedeti ce 2 luati dumneavoastra in catalog" si i-o dat lacrimilie profesoarei

O plans diriga azi la ora ca s-o certat cu directoarea ca l-o mutat pe un copil in clasa la noi.

O venit un politist si ne-o vorbit de violuri la care unu " sa-mi bag **** in violurile dumneavoastra pana le dezvirginez"

| dαɴЗ a răspuns:

Am cazut p doamna invatatoare :-s mi am luat p frunte un 4 mare si de toata frumusetea laughing

| Диана a răspuns:

Naşpa. S-au prins ăştia că am vreo gripă aviară şi m-au trimis acasă după prima oră. laughing

| remusbb a răspuns:

Pai mai nou se da nu stiu ce iaurt de caca
si vz bataie
pana acum ne bateam cu biscuiti napolitane etc
bft

| Mary24 a răspuns:

...pai cand veneam de la sport toti piticiiiii alergau p acolo si unu o vn si mo prins de cur si fac eu catre ala ce vrei mai si dupa afce el pe tineee si dupa aia cand urc scarile unu de a 6-a s-a bagat in mine ca prostu si eu am inceput sa il injur in fata profei de biolodielaughing) si face aia catre mine ce vrei mai vrei sa te duk la director si fac eu da hai si cica la ea anul viitorlaughing a da si cum zicea @Flow ca acum primim iaurturi si, si noi de batem cu ele

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Eu am impins-o pe una pe scari, si franca la mine
,, A sa vezi la ce te iau acum pe tine, in clasa ca dai de Dumnezeu''

Si eu frumos in clasa, un baiat la mine,, Ce are franca vrea sa te ia de ciuf?''
si eu:

,, Poate te iau eu acum de capatana aia a ta plina cu,, Nu stiu din astea, vrei sa-ti dau o perversa ca pe angrypun X pentru ca X este orasul in care locuiesc) si cu am muncit mult sa fac antebratul asta si tu mi-ai dat de mai julit

| Anapoda a răspuns:

Am jucat friptea in toate pauzele de si acu ma doare manalaughing ne-am distrat de numawinking poti incerca...si acu de cand am intrat in post o juma de ora le cantam colinde profesorilor ca de...mai tragem si noi de timplaughing

| skiziiskiz a răspuns:

Pai sa incepem de la incepuuutt
1.(engleza). comentat la profa...
Andrei:da morgan nu ii nume de masina?
profa: an drei nu ii nume de baiat?laughinglaughinglaughing
2. fizic.aici nu se rade.ca se plangeee broken heart
3. mate. l-o lovit ptofu p unu cu rapororu` de lemn in cap laughing. si la juma din clasa, cadou cate un 3
4. romana...aici nu prea se radee
5. la sport am sarit la lada, si am cazut ca niste asteroizi laughing. unu lo lovit p profu, din saritura
6. la religie.nik...

| skiziiskiz a răspuns:

Aaa.si azi toataaaaa ziua am stat majotity cuplurilor in toate pauzeleeee.:X:X:X

| Iull a răspuns:

Am avut o zi mirifica, nu o voi putea uita toata viata mea. love struck laughing

| ChristineW a răspuns:

Pe mine si o prietena ne-a prins cu tigarii dirigu
Si acum la 18 o sa avem sedinta
Nu e mare lucru ca fumezi, dar sunteam clasa a 6 - a
Mrg, nu am fumat doar noi

| 4b a răspuns:

Soooooper...am primit mankreeeeeee( lapte si biscuiti)rolling on the floor

| nicko a răspuns:

M-am batut cu niste colegi care mi-au facut peri albilaughing
unul din ei mi-a rupt rigla cu phineas si furb
tot el mi-a dat cu creta in cap
stateam in banca unul din acei colegi impinge o colega care cade peste mine de ziceai ca suntem 2 lesby si nu stiu cum dracu ca am cazut pe tzeava aia de la banca de jos de ma doare spatele ingrozitor
am mai comentat oleaca la profi...
am luat zece la chimie (curat-lucrare)
am sters tabla toata ziua (am fost de servici)
diriga a prins-o pe o colega cu energizant...si m-a trimis sa-l vars...bineinteles ca s-au tinut colegii dupa mine si au baut jumatate din el laughing (eu nu consum, mi se pare foarte scarbos)
am lalait colinde la muzica,..."intr-o zi de Hanukkah fratemi-o mi-a dat..."(melodie dintr-un desen animat)
am mai mancat pe sub banci.
si am ras de o colega impiedicata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut sex in baia faculatii cu o vietnameza.

| Alexa_4570 a răspuns:

PENIBIL.laughingAm cazut peste un baiat de clasa a2a si am mai cazut si pe scari...in fata profesorului de istorie.

| LoveAndHate a răspuns:

Soooper mistolaughing Am impins un baietel de a 1 a a cazut de si-a rupt piciorul. dna diriginta mi-a facut capu calendar... M-am certat cu prietenii cei mai buni. Mi-a sunat telu in timpul oreilaughingetclaughing