| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Cum a fost prima intalnire cu primul iubit?big grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Ne-am dat intalnire la cofetarie(eram mai mici). Sa vezi ce emotii aveam ma aranjam ma machiam alea alealaughing. Cand ne-am intalnit eram asa de stupida eram in stare sa spun orice numai sa spun, numai aberatiilaughing. Ne-am si sarutat sau ceva asemanator, ca nu eram asa priceputa.Pff si cand eram la masa am varsat si sucul pe mine. Ce noroc, nurolling on the floor? A trecut ana la urma, i-am zis sa ma scuze ca eram si eu entuziasmata

5 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

N-a fost, in cazul meu. tongue

| ☻☆Diana☆☻ explică:

A fost de cacao...laughing
Aman2 eram la prima "relatie" si ne-am intalnit acasa la el, si eu tot asteptam sa ma sarute si el statea ca mortul, mai apoi a 2 a zi am facut eu primul pas (culmea!) laughing
2 luni am stat cu el, eu mereu facand "primul pas" of! cu ce idiot m`am ales!laughing
Si acum se lauda-n stanga si-n dreapta ca eu sunt prima lui iubita...straight facelaughing

| Alice_6278 a răspuns:

Putin cam inkordata.imi era frica sa fac primul pas in viata mea personala dar in final am invins frica.la tine cum a dekurs prima intilnire cu primul iubit?

| adellina a răspuns:

Fainalove struck...sincer,eram foarte rusinoasalaughing...imi era si rusine sa vorbescrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Langa un gard, ne-am sarutat si am crezut ca pleaca gardul cu mine laughing