| rapgirl123 a întrebat:

Ce faci dupa prima intalnire? dupa ce el suna primul?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni tu dupa aia si nu-l lasa sa te invite ca sa nu creada ca esti pe interes, daca esti om ii spui ca platiti jumi juma sau fiecare isi plateste ce cumpara. Cand prindeti incredere in voi atunci merita sa va invitati.

| negat1ve a răspuns:

Accepti o a doua intalnire nu? Asta in cazul in care a mers prima si chiar te atrage tipul. Daca nu, ii explici frumos ce si cum, cel mai bine sincer si de preferabil in fata, ca nu merge si nu va putea merge.

| baddgirl a răspuns:

Dupa o prima intalnire,daca ti-a facut placere si simti renumitii "fluturi in stomac",in momentul in care te suna, subiectele v-or veni de la sine. Evident raspunzi la telefon, si te comporti normal, fi tu insuti, asta e cel mai bine happy