| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy Cum a decurs prima intalnire cu primul iubit? >: Fundaa + vot :*

Răspuns Câştigător
| D_5637 a răspuns:

Buna DyaA. Eu am 14 ani jumatate.pana acum nu am avut iubit, dar am iesit cu destul de multi baieti si am urmarit un singur lucru: sa fiu eu, sa fiu naturala. Este cel mai important lucru.cat despre aceste intalniri, am lasat o impresie destul de buna celor care nu ma cunosteau foarte bine, sau celor care nu m'au mai vazut de mult timp. In ultimul timp mi-a placut de un baiat...dar intr'un sfarsit am realizat ca in prezenta lui incerc sa fiu ceva ce nu sunt, numai ca sa incerc sa il impresionez.o intalnire decurge bine numai atunci cand tu te simti bine cu,, celalalt".( si, evident, cand il faci si pe celalalt sa se simta bine in preajma tabig grin).Si pentru cand o sa am intalnirea cu primul iubit...Ce pot spune.O sa incerc sa imi scot in evidenta mai mult calitatile si apoi o sa imi marturisesc defectelewinkingLa prima intalnire toata lumea incearca sa faca o impresie buna. Insa toti ar trebui sa avem grija ce facem si cu cine avem de a face.tongue
Te pup :*

1 răspuns:
| Kiddduu a răspuns:

Superbaaa`:X