| AnonimuszWss a întrebat:

Cum adică nu există Moş Craciun?

60 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Ba exista. acum nu stiu ce sa zic. Nu mi-a adus Furby, deci... nu stiu

| slowswag a răspuns:

Exista
e spiritul craciunului

| XTreme00 a răspuns:

Hai ma, serios? Cum naiba sa existe? Peste cateva zile ne intrebi daca exista iepurele de Paste.Cati ani ai? 4?

| AnonimuszWss explică (pentru XTreme00):

No *** sherlock.Vad ca ai simtul umorului foarte dezvoltat

| beyondbirthday a răspuns:

Nu cred ca exista, parintii cumpara toate cadourile si cand is copiii la colindat le pun sub brad si zic c-o venit Mosu...

| MerVeilleuX a răspuns:

Greu de inteleslaughing

| YoCookieMonster a răspuns:

Mos Craciun este un simbol materialist.El nu exista cu adevarat! El ii simbolizeaza pe cei 3 magi, iar noi il simbolizam pe pruncul Iisus care primeste darurile aduse de Magi.
Deci Mos Craciun nu are nici o legatura cu fictiunea sau realitatea
El nu exista!winking

| OliverArrow a răspuns:

Mos Craciun = Mami + Tati

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Exista! Era seara de Craciun si am mers eu cu mama si cu tata in dormitor si sau auzit niste zgomote ciudate dupa 5 minute am iesit din dormitor.....Sub brad am gasit cadourile si nu avea cine sa vina usa era inchisa.

| AlexNet74 a răspuns:

Cel care ti-a spus asta e un ticalos! Exista...happy... E adevarat, nimeni nu are dovezi, sau a spus ca l-a vazut. DAR EXISTA

| BrokenAngels a răspuns:

Chiar nu exista!

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Mosu cocosu cu nasu rosu nu a existat.probabil ca esti sfasiat de durere afland asta dar infrunta realitaea si bucurate de cadourile primite de la parintii tai

| FabYan0 a răspuns:

Daca imi dai funda exista...
Daca nu nu exista. tongue

| LittleEndian a răspuns:

Cum să nu existe? Și eu care credeam că l-am zărit la tine în balcon :-s m-ai dezamăgit.

| bastars a răspuns:

Nu exista dar este o traditie. Parintii iti aduc cadourile cand tu dormi. ei fac bradul... si cand te scoli....Cadourile sub brad

| rTurcoaz a răspuns:

Mos Craciun exista. Multi zic ca nu exista. O sa-ti dai tu seama mai tarziu. Mos craciun tu credeai ca un mos cu barba lunga laughing dar de fapt nu mai fii trist e doar spiritul craciunului.Nu trebuie sa te plangi ca nu exista mos craciun. Exista parintii tai care iti aduc tot felul de cadouriwinking :*

| SASteve a răspuns:

Bun, deci hai sa o luam logic. Daca exista o infinitate de universuri (comform teoriilor fizice) atunci cu singuranta in mai multe va exista Mos Craciun, din acelea cu siguranta exista cel putin un Mos Craciun care sa poata calatori prin alte universuri, prin urmare Mos Craciun exista!

| Lawsford a răspuns:

Ce?! Cum?! Blasfemie iti zic! Mosu' mi-a promis ca-mi da un pistol... dar daca nu e real... ce e cu iepurasul de paste?

| Mamaligoi a răspuns:

Tampenii pe care le spun copiii mari. Existeaza. Take my word.

| DarkSonik a răspuns:

Mos Craciun exista l-am vazut cum imi punea cadourile sub brad

| Artys a răspuns:

Exista Frate pe bune sincer Acum cand m-am mutat de la bloc la casa in bagajele mamei am gasit toate scrisorile pe are ii le scrisesem lu mosu cand eram mic laughing)

| Resh a răspuns (pentru Artys):

Mosul nu exista, parinti aduc cadourile

| AnonimuszWss explică (pentru Resh):

Sa mori tu? nu stiam, mersi frumos fratele meu din alte surse.sa vezi ce-o santajez acuma pe mami sa-mi ia ce vreau

| Papita1485 a răspuns:

Uite si adresa si exista Mos Craciun
Adresa:
Dest.mos Craciun
Santa Klaus
Orașul:,, korvatunturi''
Tara:,, Finlanda''
Loc:,, korvatunturi''

| Maria_Deny_1997 a răspuns:

Nu exista...pentru ca am gasit papusa ce o dorea sora mea in dulapul cu prosoape

| danutza8 a răspuns:

Eu cred in mos craciun asa cum noi credem in dumnezeu, da stiu parintii ne pun cadouri dar eu stiu ca el exista undeva la polul nord si sta si maninca biscuiti de ciocolata

| SupradozaDeViseBaiii a răspuns:

Cum adica?! Nu existaaa? Copilaria mea s-a spulberat laughingrolling on the floor

| raulraul26 a răspuns:

Mos craciun exista, daca vrei sa vezi scrie asa: http://www.noradsanta.org/