| Mara_4803 a întrebat:

imi spuneti daca chiar exista mos craciun?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu as zice sa nu le mai raspundem celor mici chiar daca sunt atat de curiosi!
Nu mi se pare normal ca la varsta ei, 8-9 ani, sa isi puna astfel de intrebari, chiar daca sunt foarte eronate!

Ar trebui sa discute cu parintii in prima instanta!

| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa ejaculeze!

| catthshshshs a răspuns:

Dupa toate intrebarile tale imi dau seama ca esti foarte mica si nu stii nimic despre sex. De fapt nici nu ar trebui sa te intereseze pe tine asta acum.
Dar daca tot ai intrebat, afla ca nu se numeste parte urinara a baiatului nu intra in vezica si nu asa se fac copiii.

| Farcas a răspuns:

Tu vrei copil dar nici nu sti cum sa il faci?
Baiatul trebuie sa te penetreze cu penisul dar nu in vezica urinara ci in vagin si sa ejaculeze in tine, adica sa,, lase,, sperma inauntru.Asa,, se proiecteaza,, copiiwinking

| valy a răspuns:

Poi asta se intampla in timpul unui act sexual.

| Silviu591 a răspuns:

"Daca nu ai trecut peste varsta de 18, 19, 20 de ani sau nu esti casatorita nu ai voie sa faci asa ceva.Sau daca vrei foloseste un prezervativ" ba deci cat de prost esti sa zici asta rolling on the floor)"nu ai voie. dar daca vrei." laughing)))) taci naibii

mai fetito. dupa cum ai definit organele mi-am dat seama ca nu ai mai mult de 7-8 ani. uite te ajut eu cu un sfat. pentru a face un copil trebuie abstinenta sexuala pana pe la 24 ani.chiar mai tarziu
daca nu vrei un copil=abstinenta pana la 17 ani

(vreau sa-i fac un bine) happy

| Africanwitch a răspuns:

Wtf?
Nu asa se procreaza un copil!
Ce treaba are urina cu copilul? Tare ma mir de unde ai auzit asta. Probabil ca ai in jur de 10 ani. Du-te si intreaba-ti parintii sa vezi ei ce zic... Ca da sau ca ba?

| divinuu a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorprea penal

Răspuns utilizator avertizat
| Mara_4803 explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| Mara_4803 explică:

Asa-i ce proasta intrebare? eu nu am vrut sa o acriu dar prietena mea da. ea ma cam enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai copii da ai spus bine pentru a face copii aparatul reproductiv de la barbat trebuie sa intre in legatura cu vaginul pentru a face copii. Daca nu ai trecut peste varsta de 18, 19, 20 de ani sau nu esti casatorita nu ai voie sa faci asa ceva.Sau daca vrei foloseste un prezervativ pentru nu a ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuia sa spui ca, copiii se fac pe sub brat!

| fefefelicia7688 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prost normal ca exista mos craciun

| dennyissa a răspuns:

In vezica? dhuamne...

| viorica81 a răspuns:

Cati ani ai?
de curiozitate? copil in vezica?