| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai reactiona daca te-ai duce la baie ca tot omul si in vasul de toaleta ai vedea ca inoata un mic sobolan?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cam asa ar decurge conversatiahee hee.
-Ce faci prietene aici?
- sad Mi-am pierdut copilasul si acum il cautam.
- Poi si de unde stii ca e la mine acasa?
- Poi aveam casa sub parchetul tau.
- Hmm, ok, te ajut sa te duci dupa el?
- Bine, cum facem?
In urmatoarea secunda trageam apa.laughing

19 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

I-as spune sa iasa de acolo ca am si eu nevoielaughing

| Vizitiul a răspuns:

As lua la bataie sobolanullaughing.

| Vizitiul a răspuns:

Si pe urma m-as sterge cu el la fundbig grin

| hominid dreak a răspuns:

Eu, dupa ce mi-as face treaba, l-as baga inapoi in pantaloni.

| Marii a răspuns:

As tipa cat ma tin plamanii si bineinteles cineva ma va auzi si va veni sa ma salveze din fata bestiei. laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu as reactiona la fel de urat ca atunci cand am gasit in sticla de bere un sobolan X-(

Stefan
| Stefan a răspuns:

Într-o situatie de acest gen, as trage apa foarte repede apoi as rasufla usurat ca micul incident a trecut.

| albastrel a răspuns:

As astepta sa isi termine treaba ca tot sobolanu'... si as admira si saliva bineinteles, vazandu-l cum isi spala superbul corpuletz de sobolan mic si sexi ce estehee hee

| Orannginna a răspuns:

Pai daca inoata, il inec! laughing

Sigur as tipa cat m'ar tine puterile, m'as speria. Nici nu vreau sa'mi imaginez ce'ar zice vecinii laughing

| andytza a răspuns:

As chema un salvamar laughing

| Kanghu a răspuns:

Daca as fi singur acasa mias la repede telefonul si ies din casa cat de repede posibil. Daca mai e cineva in casa cum ar fi mama i-as zice repede si ma-s incuia in camera mea.

| di@n@ a răspuns:

Cred ca m-as scapa pe mine, de frica.

| costyn162 a răspuns:

Vreau sa cunosc o persoana care a avut asemenea experientalaughinglaughingNu cred ca este foarte placut. Cred ca as avea senzatia de scarba si as anunta pe cineva din familie imediat.

| myckey a răspuns:

Nu vasul de toaleta nu inoata nici un sobolan. Sau daca intoata, nu o face pentru mult timp...hamsterul meu s a intecat in wc.Nu ma intrebati cum a ajuns acolo ca nu stiu. Deci in cel mai rau caz l am gasi plutind, nu innotandlaughinglaughing

| nicko a răspuns:

As tipa cat m-ar tine gura.laughinglaughing...si eventual as trage apa ...adica as face orice sa nu iasa de-acololaughing pana vin ajutoarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un thriller psiholoogicc jucat de actori f buni se numeste Lemming. Leminngii sunt niste rozatoare f interesante, un fel de sobolanei, iar in filmul acesta pe care ti-l recomand personajele se trezesc cu o astfel de rozatoare migrand in tevile lor de apa, desi lemingii traiesc cu precadere in nordul Europei.
Lor sobolanelul acela le-a intors viata pe dos pur si simplu!
ps. stii ca anumite rozatoare migreaza si se sinucid in masa?
raspunsul la intrebarea ta poate ca de aici ar trebui sa porneasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca acolo vrea sa innoate. l-as trata cu infiderenta.eu imi fac treaba ca tot omul, el isi face baia ca tot sobolanul.de fapt ca el, ca nu toti ajung in baile noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As zice:"waai cat esti de dragut, care a indraznit sa faca pishu` pe tine?!waiting" laughing Glumesc evidentlaughing, probabil as tipa, cat m`ar tine gura!:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-as face neaparat niste poze'