| BlonduDePeScara a întrebat:

Spermatozoizii mor in vasul de toaleta? Capsulele pentru vas ii omoara?

Răspuns Câştigător
| Luca3472 a răspuns:

Salut. Spermatozoizii sunt ucisi de capsulele de wc, viata lor fiind imposibila datorita detergentiilor

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Se îneacă în apa. Cum să mai trăiască?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ei continua sa înoate in canal, ajung apoi in ocean, de unde apa este filtrata si directionata spre dușurile publice unde o femeie nevinovata va rămâne insarcinata din cauza ca ai aruncat spermatozoizii în veceu.

| Gabriel_Iliuta_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ea umor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel_Iliuta_1994):

Nu, el umor.

| MValentin a răspuns:

Da, sapunul si oric detergent ii omoara

| BlonduDePeScara explică:

Sapunul cu apa ajuta la distrugerea lor ma refer cand ma spal pe maini