| doareu876345 a întrebat:

Am si eu o problema, din pacate. Am vazut pe maretul TikTok ca odorizantul de la WC se pune diferit fata de ce stiam eu si am zis sa incerc si eu. Cand am fost la baie odorizantul a cazut iar eu nu mi-am dat seama. Toaleta nu este infundata, apa se duce pe canalizare si nu e nicio problema. Este posibil sa fi ramas pe canalizare si sa se intample ceva? M-am aventurat cu mana prin vasul toaletei dar nu este. Tin sa mentionez ca odorizantul (acesta fiind din acela mai patrat, nu dreptunghi cu 4 cerculete de genul bref) este "disparut" de vreo 2 zile.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

O si ajuns pe la aia la Tik Tok mai stii laughingstai linistit ca nu se intampla nimic, ala se duce la canal, dispare, se spala, asa ca nu-ti mai fa problema pentru nimic.
Ce idei si pe unia, va uitati la tot felul de timpenii dupa care incercati si voi laughing

| doareu876345 explică (pentru relian):

Jurr ))) toate prostiile de TikTok le incerc )))

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca se duce apa, nu este infundata canalizarea. Si altadata

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa TikTok.

| johnnny123 a răspuns:

Cauta un tutorial pe TikTok despre cum se scoate un odorizant din conducta. Dar ai grija de data asta sa nu-ti pierzi mana.

| Clorox a răspuns:

Nu este nicio problema.

| Zuzu1991 a răspuns:

Angajezi un detectiv de wc si ti-l gaseste big grin

| NunuNini a răspuns:

Daca a ramas suportul, nu e nici un pericol. Daca insa a plecat odata cu deodorantul, ar fi bine sa-l cauti. Altfel se infunda canalizarea.