| Seducatorul a întrebat:

Cum ar fi daca frunzele copacilor ar fi ascutite ca lama si ar cantarii 10 Kg fiecare? Adica n-as vrea sa fiu langa un copac toamna!

9 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Daca frunzele respective ar fi din metal, atunci noi vom fii mult mai bogati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi aceeasi situatie daca fulgii de zapada ar avea 2-3 kg.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau ar ninge cu oameni de zapada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca mortalitatea pe an ar deveni mult mai mare, reducandu-se cam cu 500.000 de oameni pe an, ajungandu-se in aproximativ 20 de ani (daca adunam si natalitatea) fara viata pe planeta Terra tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Happy End

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă atât ar cântări frunzele, mă întreb cât ar cântări florile, primăvara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna tot rotndă este, deci aleg să mă joc cu spiritele luminii nopţiilor tale.

| SabinaQueen a răspuns:

La fel cum florile s-ar planta pe nori.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Mi-as rade spatele. (alta gluma care da cancer.)