| RenataG a întrebat:

Cum ar fi viata fara mess?batting eyelashesce alte modalitati ati folosi?

19 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

As fi scris scrisorele, le-as fi facut avioane si le-as fi expediat, daca nu ar fi existat mess-ullaughing

| Cretaker a răspuns:

As folosi viata reala.

| Razvan a răspuns:

Frumoasa.Si asa nu ma dau in vant dupa el.Eu sunt cu blog-urile si cu TPU mai multoh go on

| Derye a răspuns:

As folosi porumbei calatori...

Răspuns utilizator avertizat
| Laurici :x a răspuns:

Nu prea st dependenta de mess:p

da, nu stiu, as vb pe hi5laughing

| Диана a răspuns:

laughing msn, Skype, aim etc etc laughing

| Anileda a răspuns:

As folosi telefonul.

| Азбука a răspuns:

Ar fi cu adevarat viata.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Skype, hi5-ul si telefonulhee heeoricum e mai usor cu messu'

| cornculapte a răspuns:

Telefonul sau vechile metode: mergi sub geam si dai cu piatra pana iese afara, fluieri sub geam, tipi cat te tine gura. Mai exista scrisori... Ar fi super viata fara mess. Ar fi 100% viata. Acum e 90% virtuala.

| Steffyy a răspuns:

Realahee hee
Internet-ul ne-a corupt pe toti straight face Chiar mi-ar place sa comunic cu cineva prin intermediul scrisorilor ca in trecut happy Mi se pare dragut love struck

Cat despre messenger tongue, intr-adevar este util, dar are o putere de dependenta laughing.

| Georgiana2905 a răspuns:

Probabil am adauga meebo tongue glumesc. sincer nu stiu ce sa zic. De mess m-am ajutat f mult. Cu ajutorul lui am invatat sa tastezi si eu mai repede. Fara el... pai ar fi mai bine si stii dc : pentru ca vei scrie tot timpul corect, nu prescurtari, --- asa poate voi primi si eu scrisorele. Imi place ff mult sa le primesc, sa le citesc, sa le raspund, sa le pastrez. Mi se parte fff romantic. Acum depinde de la cine le primesti. Am destule acasa dar mai vreau

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai cred ca asi vorbi cu oamenii prin intermediul bufnitelor!rolling on the floor ca in harry pottersmug...

| nicko a răspuns:

Pai nu stiu. dar ar fi foarte tare sa comunicam prin scrisori...ca-n povesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am net din ianuarie 2007, aşa că nu ar fi o tragedie să rămân fără mess sau alte programe de socializare. Nu simt că m-ar fi ajutat în vreun fel semnificativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As trimite scrisorele parfumatelaughing

sau as trimite biletele prin porumbeii voiajorirolling on the floor

| Am Muzica In vene a răspuns:

De unde esti? Folosesc TPUbig grinbig grin

| Am Muzica In vene a răspuns:

De unde esti? Folosesc TPUtonguetonguetrimite prin PV