| Swabia a întrebat:

Care mess il folositi? Aveti probleme in a folosi optiunea "Call"?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am mess 10 si merge binebig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, am avut versiunea 9 dar nu prea m-a incantat, si am revenit la versiunea 8, imi merge foarte bine si nu am probleme la optiunea `call`, este in regula, imi place mai mult 8...

| carminaburana43 a răspuns:

Folosesc mess 8 si call imi merge perfect=yahoo messenger ma refer...

| Swabia explică:

@monish.Sa stii ca la faza cu id`ul nu m`am gandit.

| mada. a răspuns:

Folosesc versiunea 9, optiunea call merge ft binehappy

| Monique_3125 a răspuns:

@Swabia, am messu`9 si optiuneac"Call"nu`mi merge, cand vreau sa sun pe cineva sau vrea cineva sa ma sune, mi se inchide... dar faza e ca doar pe un anumit id, daca bag alt id, merge...deci nu messu` e de vina, ci id`ul...happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10 si 9 la 2 PCuri, nu am la nici unul probleme.
O seara linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mess 10 si cand cineva ma suna unitatea incepe sa chitaie ( un sunte ciudat) cum il opresc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger 9. Da