| Eroare404 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati primi o factura pe care sa scrie din greseala ca aveti de platit un milion de euro?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As fi bogat mas imbata

| RainmakerX a răspuns:

Daca ar fi impozitul pe venit atunci as putea sa traiesc cu grija asta...

| PedoBarbie a răspuns:

Nimic pentru că nu mi-ar păsa.

| alexandrualind a răspuns:

L-as rupe in 10, as sari pe el ca un dobidoc, Fac supa din ele si il mananc.

| Vlach a răspuns:

O milionime de euro? Adica aproape 0€, nu as face nimic, as plati cu o bucatica mica de eurocent

| liviu890 a răspuns:

M-as sterge cu ea la fund sau as arunca-o direct la gunoi. In orice caz nu mi-as bate capul nici macar o secunda.

Răspuns utilizator avertizat