| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca Romania are doi bancheri cu castiguri anuale de peste 1 milion de euro. Aveti idee care sunt acestia? Funda va primi cel care ii va numi pe amandoi. PS. Unul e top management, iar altul lucreaza in investment banking.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si la ce te ajută pe tine lucrul acesta? Crezi ca stie cineva din cîte bănci sunt in Romania, care sunt ăia 2 bancheri cu salariile astea de peste 1 milion de euro? Caută pe internet fă cercetări daca chiar vrei sa stii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bancheri cu castiguri peste 1 milion de euro pe an? pai un milion de euro pe an e nimic pentru un bacher

| demifcm77 a răspuns (pentru suntserios):

In Romania ma refer.

| suntserios a răspuns (pentru demifcm77):

Pai in Romania...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Povesti. Ala e SALARIUL. E imens.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca le poti gasi numele. Am cautat in o groaza de variante si nu sunt specificate.