| LoveToHate a întrebat:

Cum e sa fi barbat/baiat?

Răspuns Câştigător
| iKeel a răspuns:

Ca şi cum te-ai spânzura toată viaţa fără să-ţi dai seama.

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nicicum.

| hSh3ad a răspuns:

E binehee hee

| Alyra a răspuns:

Habar n-am, dar cred că trebuie' să fie mişto să fi pisică.

| Wøodenpints a răspuns:

E mişto să ştii că nu-ţi curge periodic sânge dintre craci, şi nu poţi fi violat atât de uşor.

| LoveToHate explică (pentru Wøodenpints):

Esti cel mai imbecil om pe care-l cunosc.

| Wøodenpints a răspuns (pentru LoveToHate):

Ăhă

| NothingToEat a răspuns (pentru LoveToHate):

Nu prea cred ca el e cel imbecil...

| TooNight a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da-ti glont ca esti prea prost.wave

| DarkBlood32 a răspuns:

E mişto. Faci ce vrei... *RobotelulAnti-PunctuleteDeSuspensiecrying*
Acum zău, dacă eşti băiat faci ce vrei, adică poţi să ieşi afară noaptea etc. Nişte părinţi nu prea stau cu gura pe un băiat. Ştiu, e enervant să fi fata, te tot violează hăndrălăii..sau te sâcâie la cap babacii să nu ieşi singură afară pe întuneric.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Super.Nu ajungi la prima culoare a semaforului periodic, talent inascut la condus si parcat, poti trage la sala fara sa se dea restul la tine nu nasti, mai sigur pe tine, nu te aigit ca nu te-ai machiat azi ca nu ai haine care sa le imbraci cu dulapuri pline etc happy.P.S. Super misto.Singuru dezavantaj care imi vine in minte e ca e mai greu pe bicicleta la drum lung mai ales pe sa ingusta happy

| Urpaniel a răspuns:

Ca patinajul pe iarbă.

| LoveToHate explică (pentru Urpaniel):

Nu inteleg ce vrei sa spui.

| Urpaniel a răspuns (pentru LoveToHate):

Exact.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sincer sa fiu misto, dar de ce te-ar interesa(nu intreb arogant sau cu nesimtire)?

| LoveToHate explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu ma intereseaza, n-am avut ce intrebare sa pun.laughing

| mihaitaLGP a răspuns:

Sincer, se putea si mai bine.
De mic visez sa devin Super Man.

| raduqu a răspuns:

E misto ce sa zic! ai multe avantaje dar si dezavantaje, oricum cred ca e mai bine decat sa fii fata.

| Un1kuL a răspuns:

E palpitant! uneori ai mai multe avantaje daca esti baiat decat daca esti fata.totusi eu cand eram mai mic imi doream sa fiu fata ca sa se uite baietii dupa mine cand voi fi mai marehee heelaughing.cel mai greu lucru pentru barbati/baieti e sa reziste tentatiilor.noi chiar nu putem rezistalaughinglaughing

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Greu... mai ales daca ai alta orientare sexuala in tara asta cu niste lockhead people

| olgun a răspuns:

Este usor sa fi baiat, dar este foarte greu sa fi barbat ..nu toti ''barbatii'' sunt si barbati.

| Andreeaa56830 a răspuns:

Nu stiu...nu sunt

Răspuns utilizator avertizat
| xtremeboyjr a răspuns:

E...bne sa fii baiat :X viata se vede altfel de aiciwinking