| GenEu a întrebat:

Ce apreciaza cel mai mult o fata/femeie la un baiat/barbat?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fiecare apreciaza altceva, dar cred ca ar trebui sa primeze felul de a fi, sufletul, caracterul, cultura, simtul umorului, abilitatile, etc... Vad tot mai des cupluri care au plecat de la bani si ajung rau de tot, pe mai multe planuri!

5 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Frumusetea, caracterul si inteligenta!

| Papusik a răspuns:

Eu la inceput daca avea ochi parui era excelent :X si coditza :p.

Acuma mai mai schimbat nu conteaza ff mult aspectul fizic.[da asta nu inseama ca trebuie sa fie cel mai urat]
Eu apreciez de obicei cum se comporta... daca e atent cu mine, daca insista cand eu nu vreau ceva :*...

:d

| anonimul a răspuns:

Daca stie sa se distreze, daca e sufletul petrecerii, daca iese cu ceva in evidenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca e destept sincer si frumos.nu stiu de ce dar fetelor le plac baietii transpirati(nu sa puta)

| Twerksum a răspuns:

Pe mine ma atrage mult la un baiat privirea, felul in care ma priveste si zambetul. Dupa privire in general imi pot da seama de el. Conteaza sa stie sa fie cel mai bun prieten, dar sa te surprinda cand nu te astepti...sa fie "pervers"cand trebuie, la maxim big grin. Depinde de persoane. Eu de ex ma pot adapta usor dupa felul lui de a fi. Asa trebuie sa fie in general si cu baietii, sa se adapteze dupa cum e ea in unele ipostaze nu in totalitate si atunci totul e ok, fara copilarii si orgolii.