| LetyPayne a întrebat:

Cum imi schimb culoarea si modelul scrisului in lista de mess?

Răspuns Câştigător
| ianaa a răspuns:

Dai la messenger
preferences
apparence
si apoi
change fonts & colors
sper ca am fost de ajutor

funda?winkingbig grinhappyhappy:

14 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jeeeeeet

| RockaruL a răspuns:

Dai "log out" de pe TPU.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Jet de la T/A waiting
[ majusculee ]

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

1.Intrii pe mess`
2.Eu iţi trimit un link cu TPU
3.Tu intri dai' log out.
4.happy

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu știu cum se schimbă fondul ăla idiot, dar știu cum să dai Logout de pă TPU! Ia încearcă!

ಠ_ಠ.

| Downfall a răspuns:

1. Deschizi messenger-ul
2. Iei carioci
3. Dă-i drumu' imaginaţiei
4. Marş de T/A

Simplu...

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria.

| Anytsa a răspuns:

Messenger, preferinces, appearances, change fonts & colors.

| iFollowRivers a răspuns:

Preferences-appearance- si acolo schimbi

| bogdi9 a răspuns (pentru iFollowRivers):

Cand intri la cineva pe pagina unde vorbesti dai format si acolo e tot ce -ti trebuie

| iFollowRivers a răspuns:

Messenger-preference appearance. funda?

| Alle23 a răspuns:

Paii... Messenger-preference appearance... Funditaaa?batting eyelashes

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Salut! E simplu, draga!
-intri,normal, pe messenger
-acolo sus, langa x (inchizi),casuta(maresti), si bara (dai in bara) gasesti o mingiuta mica (poate fi colorata) si iti alegi ce tema vrei, eu am ales-o pe cea roz,fainut
Pentru a schimba scrisul:
-dai la respectivul cu care vrei sa vorbesti,iar acolo,deasupra casutei unde scrii, langa fata zambitoare(emoticoanele), langa casuta aia cu o gura este un T mare de tipar, dai acolo si alegi unde scrie arial si iti alegi.(daca te intereseaza culoarea dai la paleta cu, culori si iti alegi culoare sau dai la color effects si iti alegi mai multe culori.eu iti recomand, pentru un scris mai cool sa il ingrosi, adica sa dai pe B ala mare) succes!