| cba8r478 a întrebat:

Cum schimb culoarea scrisului la conquiztador? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se poate.jos la chat-ul principal e un T apesi pe el si iti alegi culoarea. dar costa 7000 galbeni pentru 7 zile.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi de preferat sa castigi.Culoarea scrisului conteaza mai putin. Din T se poate schimba culoarea.

| judgement a răspuns:

Nu se poate.
in joc ai culoare pe care o detii pe tabla (verde, rosu, galben)
iar in chat culoarea pentru useri este alb, celelalte verde si mov (daca nu ma insel) sunt pentru moderatori si administratoriwinking