| missakihabara a întrebat:

Cum poate avea ratoiul Donald nepoti daca el nu avea farati sau surori?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Avea surori si "farati" doar ca ii tinea pe toti intr-o camera de tortura sub clubul lui mickey, cum crezi ca functioneaza toate mainile alea stupide.donald isi foloseste fratii si surorile pe post de alimentator de energie!

11 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

De ce parintii din Vaca si Puiul nu au cap dar vorbesc. Cum de Curaj din cainele cel fricos nu o facut pana acum un infinit de infarcturi si nu o murit? Cum de atunci cand Ed din Ed Edd si Eddy o aruncat casa pe Eddy, Eddy nu o murit. Cum de atunci cand Muriel il loveste pe Eustace in cap cu sucitorul Eustace nu moare.

| missakihabara explică (pentru robijam):

Cei care ii dubleaza in desene sunt prea buni

| zurick a răspuns:

Poate avea dar nu-ti spunea

| єχcєєℓ a răspuns:

Asta e ceea ce se cheamă miracol de desene animate bro.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Are unchi, de la unchi tot nepoti sunt, unde va e capul, care cap, nu?

| Ashadow a răspuns:

Pote era bunic.Cine stie ce facea in cabina lui Daisy dupa filmari...

| suităr a răspuns:

Pedoduck devil

| PedoBarbie a răspuns:

Era bunic.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cu talent happy

| VeveritaBestiala a răspuns:

El nu, dar daca avea Daisy?

| xesusn a răspuns:

Bun venit in secolul tehnologiei in care orice la tv e posibil laughing

Întrebări recente