| Barajag a întrebat:

Fiecare are un har a lui, eu de exemplu vorbesc ca, ratoiul Donald...,big grin...as vrea sa stiu, voi ce talente aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne esti o ursulika si faci ca un ratoi? eu pot sa spun repede; eu pup poala popii, popa pupa poala mea, si capra calca piatra, piatra crapa-n patru crapai-ar capul caprei.sau; un pilar cu *** lunga nu pili pi la pi dunga, vra sa bage ***-n punga nu pili pi la pi dunga, punga-n *** ***-n punga nu pili pi la pi dunga.

24 răspunsuri:
| Barajag explică:

@secretel:la fel ca si minelaughing

| Leea1234 a răspuns:

Eu stiu sa cant ca NICOLETA GUTA! vrei sa-ti fredonez ceva?winking

nony
| nony a răspuns:

Si eu raspund ca el. facem o conversatie laughing

| maryana5 a răspuns:

Inteleg mult mai repede decat ceilalti...chiar multi mi-au spus cum reusesc worried
o fi un har? straight face

| lia a răspuns:

Eu stiu sa gatesc ca Marghioala rolling on the floor
Si sa vand vise in piata rolling on the floor

| Marii a răspuns:

Am o memorie vizuala foarte bine dezvoltata, asta e un har?thinking

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Oare eu ce talent am?laughingDoamna Magda Ciumac are mult 7413n7(talent)laughingrolling on the floorrolling on the floor
Eu ciu ciu...
Mda... :-

Shin
| Shin a răspuns:

Tu poti sa scrii in l33t tongue
Shin

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt proasta de sincera!

prfml
| prfml a răspuns:

Ma pricep sa fac haz de necaz, nu neaparat de al altora ci chiar de al meu, merg pe morala radem cu totii nu unii de altii happy

| albastrel a răspuns:

Am harul de a enerva oamenii repede big grinlaughing

| Jonsdottir a răspuns:

Am o memorie vizuala foarte buna si pot spune cat este ceasul fara sa ma uit la el sau sa ghicesc numele cuiva tongue

| Jonsdottir a răspuns:

Am o memorie vizuala foarte buna si pot spune cat este ceasul fara sa ma uit la el sau sa ghicesc numele cuiva tongue

| Klara a răspuns:

Stiu sa imit batranii aia veterani gen..."Ce mai stii de Cuzaaaaaa..."
Stiu sa iodlaresc cum fac nemtii aia in varfu' muntelui si stiu sa fac orchestratie cu gura...cum face C.R.B.Lhee hee))
plus de asta stiu sa vorbesc ca Nati Meirrrr maaaai (adevarul e ca ador accentul lui israelean) si stiu sa vorbesc pi moldovinesti laughing

| Simon_7286 a răspuns:

Eu nu pot sa spun nimic despre ce este la mine. ma sterge de pe site

| babyblue_1000 a răspuns:

Stiu ca pare ciudat dar pot sa-mi fac limba in forma de inima laughingmai stiu sa dansez, sa cant, cat de cat, macar nu-s afona, nu?

| cioco1tweety a răspuns:

..eu stiu sa fac glume fara sa ma bufneasca rasulbig grin

| steff a răspuns:

hee heeEu pot sa-l imit pe Stefan Banica Jr. Te fac un dans baby?big grin

| dEutSa_8892 a răspuns:

Orice om are cate un talent...chiar daca la un moment dat pare ciudat sau amuzant cu totii avem un talent happy!

Tu vorbesti ca ratoiul Donald, eu ca un bebelus :X...
Chiar daca asta nu poate fi considerat har sau talent, stiu sa dau sfaturi oricui pentru aproape fiecare tip de problema!
Scriu poezii...etc happy

| Ralux a răspuns:

Am har de Bugs Bunny si Tweety =p~:
Deci...care-i treaba, mosule? cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa vorbesc CU bebelusii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa vorbesc CU bebelusii laughing

| getty a răspuns:

Eu pot sa vorbesc ca bebelusii

| Bogdan_Berbece_1985 a răspuns:

Raspunsul tau aici...si eu stiu sa fac ca Donald.::-)