| Mâncărici a întrebat:

Poate cineva să îmi dea desene animate vechi: chip si deale, rățoiul donald și altele!? Mulțumesc
P.S:Vreau un link pentru download!

4 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Copii de la 402, Cei cu Andy,Familia Tofu,Spioanele,Povestiri din cripta, Andersen Povestitorul, Alba ca zapada, Cenusareasa, 101Dalmatieni, 16 Dorinte,Babar, Caine Rau, Capitanul flamingo, Laboratorul lui Dexter, Nini!

Cred ca iti ajung!

| Mâncărici explică (pentru filaret03):

Nu cred că ai înțeles tu bine Întrebarea: Nu vreau idei de desene animate, ci vreau un link pentru download la desenele vechi gen: cheap si deale, bambi...
Dacă ai prins aceste desene când se difuzau!

| raresionut a răspuns:

Www.deseneclasice.com --> gasesti aici. Popeye Marinarul, Ciocanitoarea Woody, Mickey Mouse, Tex Avery etc.