| RaLuCa_7165 a întrebat:

Cum pot fac bani la Lady Popular? fundita pentru cel mai bun si rapid raspunsbig grin

1 răspuns:
| Ŧгєคкήάмєsustinecampaniatpu a răspuns:

Ca sa faci bani pe Lady Popular, intra la sectiunea JOCURI si joaca jocurile de acolo, ca sa castigi bani. Daca ai un iubit, de asemenea iti va da 50$ pe zi (daca nu ai, mergi in oras, la club si flirtezi ca sa iti gasesti unul, dar vezi ca nu poti din prima, trebuie sa incerci de mai multe ori pana reusesti sa iti faci unul). La un anumit nivel iti poti lua o slujba, dupa ce ai facut inainte un curs de pregatire. O alta metoda de a castiga bani este sa le cumperi, prin PayPal, insa trebuie sa le platesti cu bani reali. Sper ca te-am ajutat si bucura-te de joc in continuare!