| Blondutsa a întrebat:

Hi. Cine a jucat sau inca mai joaca lady popular. Ce inseamna reytingurile si clasamentul >total? Daca stzyti cand lasatzy rasp scrietzymi sh ce trebuie sa fac mereu pentru a fi intr-un clasamenta mai mare sh sa dfac reytinguribig grin. funda la cel mai rapid raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| DamaAzu a răspuns:

Eu joc de 100 zile ma numesc Damy dmaris si sunt la lvl 15.deci retyngurile sunt stelutele pe care le primesti de la domnisoarele care au lvl peste 10. Cu cat ai mai mult rating cu atat poti ajunge mai repede pe podium. Si clasamentul e dupa puncte, tot asa cu cat faci mai multte puncte cu atat avansezi mai multlove struck daca ai mai multe intrebari contacteazama pe ladypopular sau pe un mesaj privat aici p TPU

2 răspunsuri:
| drAn3 a răspuns:

Nu may maltrata lymba romana.
eu unul abia pot sa scriu asa, cum reusesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdadaaa