| MrsBrunetzyka a întrebat:

Cum pot face sa para ca am sanii mai mari, sa ma mahiez cu ajutorul photoshopului?

4 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ma chemi pe mine...in 3 ore ai sani cat casa...permanent

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Cu ajutorul photoshop-ului nu stiu daca merge, dar iti zic cum sa o faci manual :
1. Iei un ac si iti intepi sanii.
2. Iei pompa de la bicicleta si o bagi in gaura facuta de ac.
3. Incepi si pompezi.
4. Inca pompezi.
5. O sa-ti dea lacrimile de la atata pompat si intr-un final o sa te faci rosie. Asta e machiajul. not worthy [trivia/amuzante]

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Din moment ce postezi la Trivia/Amuzante, ai vrea sa-ti raspund serios? laughing
PS : Multumesc pentru Stupid/Nefolositor. not worthy

| AnaAnisoara13 a răspuns:

Folosescte 3 perechi de bureti!