| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot sa imi fac sa imi para sanii mai mari?

13 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Buna! sutienul push up e cea mai buna solutie in nici un caz nu purta sutien cu un nr mai mare si adopta decolteul in V sau bluze cu imprimeuri, incretituri si volane in zona pieptului.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Sfatul meu este să porţi sutien cu push up sau dacă nu o mărime mai mare decât cea care ţi se potriveşte ţie.

| Iullianna a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei un sutien cu mult pushap big grin

| TurcoaicaTa a răspuns:

Silicoane,puneti sutien push up...

| SwettyCat a răspuns (pentru TurcoaicaTa):

Silicoane sa iti pui tu zehro...

| TurcoaicaTa a răspuns:

Omoar`o pe mata si mai vedem dupa

| Rucsiii a răspuns:

Sutien push up.

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Puneti sutien cu push up. Si mananca porumb. Abdomene. happy ( sper sa te fi ajutat )

| miaonici a răspuns:

Sanii mari nu mai sunt la moda
-tu nu ai vazut k modelele in general nu mai au sanii mari.
eu zic sa nu faci nimic. e mai comod daca nu ai 2 mingii imense in piept :d

| isa1992 a răspuns:

Exista creme pentru fermitate si marire in plafare. Este important sa fie fermi. Si uleiurile pe baza de patrunjel sunt bune.

| DjDark a răspuns:

Impusca-te.

| SwettyCat a răspuns (pentru DjDark):

Tu sa te impustii!laughing

| MaduRockGirl a răspuns:

Incearca sa porti sutien push up... De evitat: topuri negre sau de culoare inchisa, mulate si rochii foarte stramte in partea de sus.