| Carmen_4042 a întrebat:

Cum sa-mi fac sanii sa para mari in bustiera?

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Renunta la idee! daca isi dau seama oameni ca ai sanii falsi o sa pari falsă.
ai grija!

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Sa dai jos bustiera ca e o prostie de copii mici si sa porti sutien cu burete.

| W3R4 a răspuns:

Mai bine iti iei un sutien cu burete... efect garantat!winking

| crazy14 a răspuns:

Baga ciorapi si o sa ai un bust mai ceva ca alea care au silicoane!laughing

| simplej a răspuns:

Pai daca nu vrei sa-ti iei sutien cu bureti si push-up poti sa-ti pui doua bustiere.

| MariaLOL a răspuns:

Sau poti sa.ti iei sutien fara bretele big grin E cel mai bun happy

| AnculinaIngeras a răspuns:

Poti sa te dai cu pudra si un blush, culoarea bronze... exact ca sa subliniezi linia sanilor, eu asa mai faceam cand aveam nevoie! acum numai am nevoie pentru ca m-am operat, sincer eu nu cred ca este o rusine in asta! Eram ft complexata si am avut bani, de ce sa nu fac ce vreau? Am fost la consultatie la dr.Silvia Stanculescu si a fost super de treaba. E un medic de incredere si daca o sa mai am nevoie sa fac alte interventii tot la ea ma duc tongue