| IonelaBianca a întrebat:

Cum pot falsifica un test de sarcina sa apara pozitiv? Vine majoratul iubitului meu si el nu e adeptul prezervativului sau daca il foloseste il da jos la mijlocul partidei asa ca m-am gandit sa-l speri putinhee hee Suntem de 2 ani impreuna. Nu cred ca se va intampla nimic grav, dar poate se invata minte!

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

De ce sa ii arati testul de sarcina? Ai sansa sa iti descoperi talentul la actorie. Du-te plangand la el si spune-i ca ai fost cu mama ta (sau prietena) sa iti faci analize si au descoperit ca esti insarcinata! De acolo o dai in teribilisme il acuzi ca e vina lui, ca tu i-ai zis de atatea ori, tu nu iti doresti copilul si nici nu vrei sa faci avort. CHestii de genul. Bafta:*

| IonelaBianca explică (pentru alina58):

Haha laughing Am mai incercat asta. Sunt buna la asa ceva dar gluma a devenit nesarata, am facut-o de 2 ori si era sa imi lesine. Acum sigur nu mai merge. Oricum era beton ideea. Multumesc >big grin

| alina58 a răspuns (pentru IonelaBianca):

Pai daca pe tine nu te mai crede, roaga o prietena sa ii zica. Chiar o sa lesine cand o sa ii zica altcineva!

| IonelaBianca explică (pentru alina58):

Perfect!

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Sarcină la T/A?
Bagă-ţi o pernă în bluză şi dă-i cu nişte ketchup pe pantaloni, fugi la el şi spune-i că pierzi copilul.

| IonelaBianca explică (pentru AikkoxD):

Hahaha laughing Asta a fost cel mai amuzant raspuns. Poate nu am bagat intrebarea la categoria corecta scuzele mele, dar vorbeam serios ca doresc sa fac lucrul ata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat timp faceti sex?

| IonelaBianca explică (pentru anonim_4396):

De 7 luni cred. Nu mai tin minte sigur thinking Conteaza?

| Wut a răspuns:

Du-te intr-un spital si roaga o femeie insarcinata sa faca un test de sarcina... nu stiu worried

| IonelaBianca explică (pentru Wut):

Haha nu cred ca as putea fi atat de tupeista laughing oricum e buna.

| hanzelik a răspuns:

Roaga o prietena care este insarcinata sa ti-l faca ea

| IonelaBianca explică:

Daca as avea o prietena insarcinata crede-ma ca nu mai puneam intrebarea asta.