| lallalle a întrebat:

Buna TPU:*. Acum ca vine iepurasu, nu stiu... m-am tot gandit la un cadou dar nu am ajuns nicaieri. Asa dar m-am gandit la ceva mai traznit de exp: sa-i arat iubitului meu un test de sarcina pozitiv (el se va speria iar eu ma voi distra copios laughing) dar nu cunosk nicio gravida pe care sa o pun sa-l facasad. Cine mai are alte idei ""traznite""?

dau funda:*

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Iei un test si il colorezi cu markerul rosu.ii faci o dungulitza subtire.laughing)sper totusi sa nu o ia in serios si sa dea bir cu fugitiilaughing)fundita?