| LtCat a întrebat:

Cum pot inlocui la masina lichidul din faruri? Deci am gasit la magazin lichidul necesar si acum nu stiu cum sa il folosesc... Exista vreo gaura special facuta pentru asa ceva?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lichid in faruri? Wtf

| AR1373 a răspuns:

Dragă extraterestru, se pare că ați greşit planeta. Pe aici nu se găseşte lichid de far pentru nava dumneavoastra. Ati fost pacalit. Trebuia sa aterizati la asiatici. Plecati cat va mai e nava intreaga si nu o fură "colorații". ^w^