| Pilotu a întrebat:

Am si eu o intrebare happy de ce toti sunt inebuniti dupa sexul anal avand in vedere ca exista o gaura special facuta pentru asa ceva?

10 răspunsuri:
| Pilotu explică:

Eu nu sunt nici pro nici contra happy intrebam doar pentru a vedea parerea generala. Daca mi s-ar propune de catre o fata probabil nu as refuza dar nu cred ca as fi eu cu initiativa

| h3r a răspuns:

Sau oral.
Au uitat de cealaltă.

| Oana92 a răspuns:

E trist ca ingerinfrant considera ca e frustrant sa ai mereu grija la igiena...

| Andrei4g a răspuns (pentru Oana92):

Pentru multi, fructul interzis va fi intodeuna ispititor. Insa mare atentie, inainte sa incerci sa te informezi si protejezi... altfel poti sa intri in lucruri 'necurate' ca sa zicem asalaughing

| Oana92 a răspuns (pentru Andrei4g):

Eu stiu destule...dar ma deranjeaza ideea ca e frustrant sa ai mereu grija la igiena. Eu cred ca igiena e ceva ce ar trebui sa devina automatism, nu stres... Igiena e obligatorie intr-o societate civilizata!

| Andrei4g a răspuns (pentru Oana92):

Oana,ai dreptate: igiena trebuie sa fie ceva firesc, sa fie naturala...nu ceva optional, cum vedem ca se intampla, inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Deoarece multi nu-si dau seama ce efecte pot aparea mai tarziu, da-le pace ca vad ei.
Sexul anal are preponderent efecte negative.
Si de ce?
In primul rand, trebuie sa ai mereu grija la igiena lucru frustrant uneori. In al doilea rand slabeste muschii si in plus creeaza efectul de sucumbatie. In al treilea rand acesta produce distrugerea nervilor din zona anala. In al patrulea rand daca se si ejaculeaza anal, aceasta determina scaderea imunitatii. Ultima si cea mai grava consta in fisurile care se pot face si care pot ramane pe viata sau daca nu te pot marca. Sugestia mea e sa NU faci acest lucru.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua motive:

1. desi exista "o gaura special facuta" pentru sex, anusul este mult mai stramt. Unele fete sunt putin mai "largute" iar altele se lubrifiaza excesiv in timpul actului sexual, drept urmare partenerul nu simte mare lucru in timpul actului sexual. Poate ai auzit expresia "larga ca o galeata". La sexul anal nu intampini astfel de probleme, anusul excercitand o presiune continua asupra penisului, astfel actul sexual devenind mult mai placut pentru partener.

2. este fructul interzis si de aceea multi baieti tanjesc dupa el. Spre deosebire de sexul oral sau cel normal, sexul anal este dureros pentru o fata, cel putin la inceput. Asa ca multi baieti considera sexul anal ca o dovada de iubire sau atasament din partea partenerei din moment ce ea se sacrifica pentru a-i oferi placere partenerului.

Frustratii, oamenii biserici si batraneii iti pot povesti ore intregi despre cat de periculos este sexul anal. In realitate, daca te informenzi asupra subiectului, esti rabdator, procedezi corect si iti protejezi partenera, nu ai nici un motiv sa iti faci griji. Pot aparea complicatii, dar complicatii pot aparea si de la Coca-Cola.