| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ajung doctor dar fara facultate? Eu cred că m-aș descurca mult mai bine decât studenții la medicină care fac sau au făcut școala online, hehe.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei lecții de la renumitul și docentul medic, Matteo Politi.
Te asigur eu că vei fi pe mâini bune.

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Incearca in Gambia

| Nirvanaaa a răspuns:

Toate ca toate, dar am mai făcut și fizic. laughing
Eu zic sa te uiti la un serial din acela gen Dr House si se rezolva. laughing

| Strwberrs a răspuns:

Heheheheheh. Mergi si bei o bere si iti cumperi manusi de doctor. Tadaaaaa! Bum! Magiewinking ai devenit un doctor.