| LanguageMaster a întrebat:

De ce la facultate studenții nu mai oferă nimic de ziua lor aşa cum se face la şcoală/liceu?

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Păi, la facultate se zice că ai depășit faza de copil... La facultate eventual îi scoți pe colegi la o bere sau ții o petrecere acasă. Dar nu mergi cu bomboane sau prăji la curswinking
Fiecare etapă din viață cu tabieturile ei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te tu la facultate si ofera la cateva sute de studenti ceva

| minrest a răspuns:

Pentru ca ai vreo suta, doua de colegi de an numai la buget, esti coleg si te cunosti macar din vedere si cu ceilalti ani, si doar o bomboana cu visina din visinata la fiecare inseamna vreo treizeci de cutii de bomboane.

| ServetelUzat a răspuns:

Ai gresit tara big grin