| dEutSa_8892 a întrebat:

Cum pot sa fac sa am sanii mai mari? in afara de silicoane etc...laughingstraight face

Răspuns Câştigător
| gabrielutzu a răspuns:

Daca esti tu in poza, din punctul meu de vedere ai sanii frumosi si nu mai trebuie mariti.happy
dar daca totusi insisti, ai urmatoarele variante, in afara de silicoane:
1. fa-ti un transplant de sani.
2. ia-ti un sutien cu bureti astfel vei da impresia ca-i ai mari dar nu ii ai.
3. Du-te la un hipnotizator sa te hipnotizeze si sa-ti bage in cap ideea ca ai sani mari, dupa aia asa ii vei vedea:laughing
4.nu fa nimic, fii multumita cu ceea ce ai ca altele nu mai au nici atat.

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lasa timpul sa rezolve el.sanii cresc pana la 20-21 de ani.ai rabdarebig grin

| Wtf9000 a răspuns:

Indeasa niste sosete ceva in sutien. laughing Desi ar trebui sa te preocupe cu totul altceva, nu cum sa ai sanii mai mari.

assiris
| assiris a răspuns:

La ce-ti folosesc daca-i ai mai mari?
Cind vei creste si vei avea copii, o sa aiba ei grija sa-i traga de tzumburuc sa ti-i mareasca. Si atunci o sa-i vrei mai mici. Sau crezi oare ca manechinele ar mai prezenta moda pe podium daca ar fi foarte ţâţoase?

| kh1ss a răspuns:

Vezi ce patesti daca nu ai papat tot cand ai fost mica? tongue

| alexam a răspuns:

Era sa scriu: sa-i vezi pe ai mei! Mai pustoaicelor, daca aveti sani ziceti merci, si punct. Ca si metoda naturista de marire a sanilor: consuma marar, ca isi face efectul, dar foarte putin, nu 3 numere de sutien tongue

| Ella_6365 a răspuns:

Am auzit ca anticonceptionalele ti-i maresc. nu trebuie neaparat sa le folosesti doar pentru sexwinking

| dEutSa_8892 explică:

Eu sunt in poza...tongue

da` nu stiu asa am avut eu parerea ki am prea mici tongue oricum multumesc de sfaturi

| asucme a răspuns:

Exista aparate pe baza de vid la farmacie, precum pentru tipi acelasi sistem exista pentru marirea penisului. Din sursele mele stiu ca nu functioneaza niciun remediu famaceutic actual, nici naturist. De ce crezi ca lumea arunca cu bani pe chirurgia plastica daca ar exista o metoda mai simpla si mai putin costisitoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am sanii foarte mari, sunt atatea femei frumoase cu sanii mici, medii asa ca nu ai de ce sa te simti complexata si sa te maltratezi acum... da? happy
Recunosc ca si eu ma mai simt complexata din punctul asta de vedere, dar oricum sunt miniona asa ca nu pot sa am ditamai balcoanele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te masezi in fiecare seara si vei vedea rezultatul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii am vazut si femei de 30 ani fara sini dar se bucura de viata eu spre exemplu am 12 ani dar am marimea 3 la sini dar nici odata nu m-a interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai fata... tu crezi ca ai nevoie de sani sa cuceresti un baiat? o privire de felina si te-ai facut remarcata///te mai dezvolti tu nu ramai plata tzior mai creste doar ai rabdarelaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia anticonceptionale diane 35.eu am luat si mi-au crescut cu vreo 2 numere.habar nu aveam ca se pot modifica si sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa am sini mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu ma numesc andreea si am 13 ani si nu stiu ce se intampla cu mine aproape ca nu am sanii deloc nu sunt prea dezvoltata si as vrea un sfat toata lumea la scoala rade de mine ca nu am deloc saniii ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau si eus stiu daca pot lua anticonceptinale s ma mai ingras si pentru sani... trebuie neaparat s merg la ginecolog si ce mi-ati recomanda

| pikaღ a răspuns:

Pai parerea mea este ca sa iti iei un sutien cu 2 nr mai mare daca nu intri pe un site, nu stiu bine cum se numeste.8-exerciti-pentru-marirea-sanilor.nu sunt grele exercitiile.dar fale pe fiecare zi, aaaa si apropo cand o sa faci exercitiile o sa inceapa sa te doara putin sanii dar doar pentru un moment

| CJ23MDL a răspuns:

Nu mai dati sfaturi sa ia anticonceptionale dianne...cati ani ai (cea care i-ai dat asemenea sfat? ori esti copila ori nebuna ) draga mea deutsa daca vrei anticonceptionale du-te la medicul de familie sau la medicul ginecolog si iti va prescrie el/ea. pentru ca daca nu iei cele care le accepta organismul tau e posibil ori sa te ingrasi si sa slabesti in cativa ani la loc cum ai fost ori alte reactii adverse. ciao

| lucy_3231 a răspuns:

Poti sa masezi sanii cu ulei de marar de 2-3 ori pe zi timp te 3 saptamini... dupa faci pauza o saptamana si incepi iar sa ii masezi...ai grisa ca s-ar putea sa te usture la unceput sau ceva de genu.tongue