| bugauca a întrebat:

Cum sa am sanii mai mari? [fara silicoane si "o sa creasca ei" ]

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă mama natură să-şi facă treaba, operaţia estetică îţi va aduce dureri care vei fi nevoită să le suprimi mereu cu calmante.
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

De ce vrei sani mai mari? Sa atragi mai mult privirile baietilor? Sanii mari sunt o povara pentru femei si placere pentru barbati. Vrei de pe acum sutiene sintetice sau operatii estetice? Cand vei termina procesul de maturizare sexuala, atunci sa-ti pui problema asa. Pana atunci, fa sport, pentru muschii care sustin sanii.

| want2bMajestic a răspuns:

Sanii cresc dupa primele contacte sexuale sau dupa administrarea "pastile" ...doar ca in acest caz nu iti cresc doar sanii ci si fundul tongue

| Nişka a răspuns:

Depinde si cati ani ai.Insa chiar daca nu cresc nu'ti face griji nu toate femeile au sanii mariwinking

| ilovemusic a răspuns:

Vezi ca sti deja raspunsul, chiar o sa-ti creasca.Am o prietena care la 14 ani are sanii cat varamea de 18(destul de mari) si dureri de spate.Baietii la ea se uita doar pentru sani, ti-ar place si tie asa ceva?