| Didi908 a întrebat:

vreau sa am sanii mai mari cum pot face asta? [ fara raspunsuri tampite silicoane. sau pastile]

11 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa urmezi tratamente sau mai stiu eu ce...Sanii iti vor creste cu timpul! Momentan nu esti destul de dezvoltata.Iti vor creste cat de curand. Funda?tongue

| AliceIDK a răspuns:

Stiu si eu thinking Daca esti natural, esti mai frumos. Ar trebui sa te lasi cum te-a facut Domnul nostru. Asta este cea mai buna cale. Mama mea cand m-a nascut avea sani masura 2. In timp a ajuns la masura 1. Nu trebuie sa iti pui neaparat silicoane sau cu pastile. Cei mai frumosi sani sunt cei naturali!

| Biu a răspuns:

Bea mult energizanthappy

| LalLyBoOmD a răspuns:

Buna! Pai poti incerca o reteta din marar sau mai bine din seminte de marar, o lingura mare de miere, 1 lingura mare de lapte si 1 lingurita mica de lamaie. Acest amestec trebuie baut o data la 2 zile dimineata pe stomacul gol. In 3-5 saptamani vei vedea rezultatul.

O data ce te ingrasi desigur ca sanii iti vor creste mai mari (de aceea toate manechinele astea isi pun silicoane) deoarece te ingrasi si in greutate.

Mai ai si aici multe indicatii bune : http://sanatate.acasa.ro/......12995.html

| ΔH a răspuns:

Intrebarea este insasi tampita, nu raspunsurile.
Ce intrebare este asta la cei 12 ani ai tai?
Sau ma rog cati ai avea in clasa 6...

| Didi908 explică (pentru ΔH):

We copchile! pentru cunostinta ta: sunt sora proprietarei contului ca? si am 16 ani straight face

| YoCookieMonster a răspuns:

Ai putea sa-ti faci operatii de crestere a sanilor,dar asta este calea cea grea findca trebuie sa dai bani te chinui si in plus cred ca e oke sa ai sanii mai miciwinkingDar daca vrei neaparat sa ii faci mai mari pur si simplu puneti sutien cu bureti mai mari si gata ai rezolvat dilema,dar oricum nu trebuie sa te ingrijorezi ca ai sanii mici,findca e mai bine decat sa ii ai pepeniwinkingSh in plus sunt in perioada de crestere sanii si iti cresc tot timpul vietii, dar nu-ti face griji ca baietii nu se uita doar la sani, ci si la fundwinkingbig grin

| AdryanaN5 a răspuns:

Mergi la sala de sport si faci exerciti pentru piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incepe cu niste exercitii simple in fiecare zii..si ''metoda doctorului chang''.o alimentatie sanatoaa :p

| FoxyFox19 a răspuns:

Mararul e bun. In mancare, creme... sper ca te.am ajutat big grin

| εℓℓε a răspuns:

Pai poti sa-ti iei un sutien push up.Sau ia'ti haine mai decoltate.winking